Jedziemy na Pol`and`Rock Festival z PreZero! | AGENCJA MARKETINGOWA MOMA
Nie mogłybyśmy być bardziej podekscytowane! Na Pol`and`Rock Festivalu, jednym z największych i najpopularniejszych festiwali muzycznych w Europie, stanie stoisko jednego z naszych klientów, a przygotuje je oczywiście MOMA!

To dla nas naprawdę gorące lato! A im bliżej festiwalu tym bardziej rośnie temperatura, tym dłużej wisimy na telefonach, więcej stukamy w klawiatury i częściej spotykamy się, żeby ustalać ostatnie szczegóły. Rośnie też stos pudeł przygotowanych do przewiezienia na Pol`and`Rock Festival w naszym magazynie. To będzie naprawdę duża wyprawa!

Z PreZero dzielimy wspólne wartości

Jedziemy na Pol`and`Rock z firmą PreZero Polska, z którą współpracujemt już od dłuższego czasu. To wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska. Taka, która realnie przyczynia się do zmniejszania poziomu zanieczyszczeń, ochrony zasobów naturalnych, rozwoju gospodarki obiegu zamkniętego. To bardzo dobre uczucie pracować dla kogoś, z kim dzieli się wspólne wartości.
 

Dołączamy do „Zaraz będzie czysto”

Wpisujemy się tym samym w ekologiczne działania, jakie prowadzi Pol`and`Rock Festival w ramach wielokrotnie nagradzanej kampanii „Zaraz będzie czysto”, która ma m.in. pomóc zredukować ilość śmieci na festiwalu. Pol`and`Rock Festival to jeden z największych i najpopularniejszych festiwali muzycznych w Europie, w ubiegłym roku wzięło w nim udział 700 tys. ludzi! Mamy za sobą niezliczoną ilość zorganizowanych eventów, dużych i małych, ale to będzie dla nas rekordowa publiczność!

Reni Jusis ambasadorką Strefy PreZero

Taki tłum potrafi nieźle nabałaganić, dlatego w tym roku z odsieczą przybywa PreZero  ze swoją Strefą Chill&Eko i wspaniałymi gośćmi, którzy zgodzili się nas odwiedzić. Ambasadorką marki PreZero podczas Pol`and`Rock Festivalu będzie Reni Jusis, ikona polskiej sceny klubowej, znana również ze swojego zaangażowania w sprawy ochrony środowiska i ekologicznego stylu życia. Jest członkinią międzynarodowej organizacji ekologicznej WWF, autorką cyklu Ekomama w telewizji TVN i książki „Poradnik dla zielonych rodziców“ napisanej wspólnie z Magdą Targosz.

Reni poprowadzi podczas Pol`and`Rock Festivalu rozmowy z jego uczestnikami o tym, jak chronić środowisko drobnymi kroczkami w codziennym życiu, podzieli się swoimi własnymi doświadczeniami i odkryciami.

Pierwsze reakcje bardzo pozytywne

Zaproszenie PreZero przyjął także jeden z najbardziej znanych polskich artystów street artu Franek Mysza, który poprowadzi w naszej strefie warsztaty z eko graffiti i stworzy wielkoformatowe festiwalowe malowidła.