AGENCJA MARKETINGOWA MOMA

Cześć, jesteśmy MOMA!

Jesteśmy kreatywną agencją odpowiedzialną za tworzenie strategii marketingowych firm oraz skuteczną komunikację.

Zobacz ofertę

Działanie w stylu MOMA?

Nie ma czegoś takiego, jak standardowa strategia marketingowa. Jest tylko to, co działa na twoim rynku, a co nie. Myślisz, że marketing tradycyjny (billboardy, radio) nie działa, a działania w nowych mediach (posty na blogach, media społecznościowe itp.) to jedyna droga? Mylisz się. Zrozum, że dla każdej grupy docelowej odpowiednie jest coś innego - w zależności od potrzeb, jakie mają. CEL. BADANIE. PRZYGOTOWANIE. SPRZEDAŻ.

Jesteśmy agencją specjalizującą się w marketingu strategicznym i public relations. Kluczowe jest dla nas zrozumienie potrzeb, celów i problemów stojących przed Twoją firmą. Dlatego chętnie zaczynamy od audytu, który staje się punktem wyjścia do sformułowania kompleksowej strategii marketingowej. A gdy już mamy dobry plan marketingowy, wdrażamy go tak, jak powinno się realizować wszystkie wielkie plany. Krok po kroku. Stajemy się tym samym Twoim zewnętrznym działem marketingu i PR. 

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź naszą ofertę poniżej.

Oferta

Możemy całkowicie przejąć zadania związane z prowadzeniem działań marketingowych w Twojej firmie albo pomóc Ci zrealizować konkretny projekt. Poprowadzimy Twoje social media, odpalimy nową stronę www, zorganizujemy promocyjny event albo szkolenie dla pracowników. Niezależnie od zakresu obszaru współpracy działamy strategicznie. Co możemy dla Ciebie zrobić?

MM News

Podróżujemy, spotykamy się z mnóstwem interesujących osób, biegamy ze spotkania na spotkanie, łapiemy trendy i nieustająco poszerzamy horyzonty. No i tak, mnóstwo czasu spędzamy stukając w klawiaturę. Sprawdź, co u nas słychać!

#hot16challange2 – na ratunek medykom… i artystom

Pandemia Covid-19 odcięła wielu artystom w Polsce kontakt z ich fanami. Z wielu kanałów komunikacji większości z nich zostały tylko social media i wydarzenia online (choć i one nie są dla wszystkich). Po kilku pierwszych tygodniach zapał do działania opadł. Zaczynało wiać nudą, aż tu nagle… wybuchła akcja #hot16challange i ożywiła branżę. I mimo, że finalnie beneficjentami mieli być lekarze, nic lepszego nie przydarzyło się branży artystycznej od dwóch miesięcy.

czytaj więcej

MOMA KnowHow i Akademia SMART Marketing

MOMA KnowHow wystartowała w dziwnym momencie - z jednej strony dobrym, bo mamy czas na to, by powrócić do projektów, które zawsze były ważne, ale nie pilne. Z drugiej strony odpalenie marki szkoleniowej w sytuacji, kiedy nikt szkoleń nie organizuje, wydaje się szalonym pomysłem... ;)

czytaj więcej

Słowa naszych klientów świadczą o nas najlepiej!

Efekty to kluczowy parametr oceny naszego działania. Czy zdarza nam się odpuścić? Nigdy! Zmieniamy taktykę i narzędzia, ale jeśli klient nam ufa, uparcie dążymy aż do osiągnięcia celu.

czytaj więcej

Klienci

To dla nich budowaliśmy strategie marketingowe, prowadziliśmy działania PR, organizowaliśmy jedyne w swoim rodzaju eventy i trafiające w sedno szkolenia. Oto wspaniali klienci, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.