Hakerzy też widzą, że LinkedIn rośnie w siłę | AGENCJA MARKETINGOWA MOMA
Frazesem jest już dzisiaj stwierdzenie, że social media to siła. Jednak pierwszym skojarzeniem z social media jest Facebook. Czy to dobry kierunek dla przedsiębiorców?

Mówiąc o social media myślisz przede wszystkim o Facebook’u? Bez analizy Twojej firmy trudno ocenić, czy to dobry kierunek. Jednak wielu przedsiębiorców traci, nie korzystając z dobrodziejstw, jakie daje inny popularny kanał - LinkedIn. 

Działanie w LinkedIn wielu naszym klientom rekomenduje Gabriela, która od lat działa w tym portalu i zna go od podszewki. To ona najlepiej wie, jak wykorzystać jego potencjał. A jest co wykorzystywać! Cała Twoja branża w jednym miejscu, możliwość budowania wartościowych relacji biznesowych oraz bezpośredni, łatwy i szybki kontakt z osobami, na których Ci zależy – to podstawowe zalety tego portalu. Jednak to, co my postrzegamy jako pozytywy, jest nimi także dla osób, które chcą zyskać coś naszym kosztem. Niekoniecznie legalnie i za naszą zgodą.

Jakie niebezpieczeństwa czyhają na użytkowników LinkedIn’a i jak się przed nimi ustrzec przeczytasz w artykule Serwis prezesów, pracowników i... hakerów, do którego komentarzy udzieliła Gabriela Cerowska.

A jeśli chcesz, żebyśmy pomogli Ci prowadzić działania w portalu LinkedIn, napisz do nas: biuro@moma-marketing.pl.