AGENCJA MARKETINGOWA MOMA

Cześć, jesteśmy MOMA!

Kreatywna agencja tworząca strategie marketingowe firm i odpowiedzialna za ich skuteczną komunikację marketingową.

Zobacz ofertę

Strategia marketingowa dla każdego?

Nie ma czegoś takiego, jak standardowa strategia marketingowa. Jest tylko to, co działa na Twoim rynku, a co nie. Myślisz, że marketing tradycyjny (billboardy, radio) nie działa, a działania w nowych mediach (posty na blogach, media społecznościowe itp.) to jedyna droga? Mylisz się. Zrozum, że dla każdej grupy docelowej odpowiednie jest coś innego - w zależności od potrzeb, jakie mają. CEL. BADANIE. PRZYGOTOWANIE. SPRZEDAŻ.

Jesteśmy agencją specjalizującą się w marketingu strategicznym i public relations. Kluczowe jest dla nas zrozumienie potrzeb, celów i problemów stojących przed Twoją firmą. Dlatego chętnie zaczynamy od audytu, który staje się punktem wyjścia do sformułowania kompleksowej strategii marketingowej. A gdy już mamy dobry plan marketingowy, wdrażamy go tak, jak powinno się realizować wszystkie wielkie plany. Krok po kroku. Stajemy się tym samym Twoim zewnętrznym działem marketingu i PR. 

Realizując wyspecjalizowane usługi eventowe i szkoleniowe, do marki MOMA dołączyły dwie submarki - MOMA Event i MOMA Know-how.

Oferta

Możemy całkowicie przejąć zadania związane z prowadzeniem działań marketingowych w Twojej firmie albo pomóc Ci zrealizować konkretny projekt. Opracujemy strategię marketingową lub strategię komunikacji, oprowadzimy Twoje social media, uruchomimy nową stronę www, zorganizujemy promocyjny event albo szkolenie dla pracowników. Niezależnie od zakresu obszaru współpracy działamy strategicznie. Co możemy dla Ciebie zrobić?

MM News

Podróżujemy, spotykamy się z mnóstwem interesujących osób, biegamy ze spotkania na spotkanie, łapiemy trendy i nieustająco poszerzamy horyzonty. No i tak, mnóstwo czasu spędzamy stukając w klawiaturę. Sprawdź, co u nas słychać!

Podcast MOMY. Startujemy! Odcinek 1 - LinkedIn

Jesteś przedsiębiorcą? A może tworzysz swoją markę osobistą? Sprawdź, czy działanie w LinkedIn jest dla Ciebie. Według Gabrieli Cerowskiej... jest! Posłuchaj, co nasz ekspert radzi w kwestii działania w portalu LinkedIn. A jeśli już działasz w LinkedIn sprawdź, jakie nowe funkcje oferuje portal. To wszystko i wiele więcej w 1. odcinku podcastu MOMA Know-How :) MOMY podcast!

czytaj więcej

Szacunek i wsparcie, czyli obsługa klienta w zakładzie pogrzebowym.

Gdyby spytać o to, jak zakłady pogrzebowe obsługują klientów, każdy właściciel zakładu powiedziałby, że na najwyższym poziomie. Że podstawą ich działania jest obsługa klienta, którą realizują z najwyższą starannością. Ale skąd właściciele zakładów o tym wiedzą?

czytaj więcej

Zmierzyć reklamę

Korzystasz z reklam w wyszukiwarce Google, banerów w okolicy, billboradów i reklam w portalach lokalnych, ale czy masz pewność, że twoja inwestycja w działania reklamowe przynosi pożądane rezultaty? Czy analizujesz efekty swoich działań?

czytaj więcej

Klienci

To dla nich budowaliśmy strategie marketingowe, prowadziliśmy działania PR, organizowaliśmy jedyne w swoim rodzaju eventy i trafiające w sedno szkolenia. Oto wspaniali klienci, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.