motyw_home

Wygramy muzyką

MOMA agencja marketing
Wygramy muzyką logo

Cykl koncertów on-line

Wygramy muzyką to cykl koncertów on-line. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że drugiego takiego projektu nie znajdziesz! Każdy koncert to wyjątkowe muzyczne wydarzenie, zarówno dla fanów, tych, którzy doskonalą swój muzyczny kunszt, jak i profesjonalnych muzyków. Jego unikalna wartość płynie z możliwości uczestnictwa w koncercie jednocześnie na odległość (przez Internet) i zarazem tak blisko artysty, jak jeszcze nigdy nie było. Na scenie, poza instrumentami i techniką, montowane są kamery, co daje łącznie kilkanaście dostępnych obrazów z tej samej sceny. Widzimy nie tylko poszczególnych muzyków, ale i detale, jak poruszające się na gryfie dłonie lub palce na klawiszach.

Co więcej, poza miksem ujęć ze wszystkich kamer, który mogą wybrać widzowie, nie ma dwóch takich samych koncertów Wygramy muzyką. To uczestnicy koncertu tworzą swoje muzyczne uczty, wybierając oglądane kanały i skupiając swoją uwagę na wybranych aspektach. 

Wszystkie koncerty są interaktywne – oznacza to, że w ich trakcie widzowie komentują, a muzycy odpowiadają. A do tego po wydarzeniu wywiady z muzykami prowadzi niezrównany dziennikarz muzyczny Piotr Metz.

Do tej pory w ramach cyklu Wygramy Muzyką odbyły się trzy koncerty:

5 lipca 2020 r. odbył się pierwszy koncert z serii Wygramy Muzyką. Nareszcie, po tak długiej przerwie, zobaczyliśmy koncert Voo Voo. Artyści, fani, organizatorzy – wszyscy byliśmy bardzo szczęśliwi, że w końcu możemy się spotkać. Voo Voo dało jeden z najlepszych koncertów w historii zespołu!
12 lipca 2020 r. po raz drugi mogliśmy wspólnie przeżywać muzyczne uniesienia. Tym razem podczas koncertu jednego z najpopularniejszych polskich jazzmanów Wojtka Mazolewskiego. Nie da się opisać słowami klimatu i atmosfery, która towarzyszyła temu wydarzeniu. Byliśmy totalnie oczarowani muzyką jezzową w najlepszym wykonaniu.
18 kwietnia na scenie warszawskiej „Progresji” pojawiło się aż troje wirtuozów gitary basowej:  Wojtek Pilichowski, muzyk sesyjny i kompozytor, który współpracował z takimi wykonawcami, jak Chris de BurghEnrique IglesiasBasia Trzetrzelewska czy Kasia Kowalska, Bartek Królik, piosenkarz, kompozytor, producent muzyczny, aranżer, basista i wiolonczelista, założyciel zespołu Sistars, znany również ze współpracy m.in. z Agnieszką Chylińską, Natalią KukulskąEdytą Górniak oraz Kinga Głyk, która grała m.in. u boku samego Marcusa Millera.

O stronę wizualną dba mistrz plakatów, znany ilustrator, grafik i muzyk – Dawid Ryski.

Taka mieszanka może dać tylko jedno – wyjątkowy projekt!

logo MOMA pion